VRÁTIT SE

Světlo pro Nádraží

Dne 7/11/14 jsme se za krásného téměř smogového počasí prošli s lampióny na vlakové nádraží. Byť byl průvod malý, o to větší překvapení nás čekalo v cíli.

Plakát

Záměrem bylo symbolicky vyjádřit podporu zachováni vlakového nádraží a zároveň se s přáteli projít, provětrat a zabavit děti, popovídat si a zůčastnit se již třetího happeningu Nádraží žije.

Sešli jsem se tedy v 17:00 hodin u kyvadla. Rozsvítili vše dostupné. Posílili jsme se panáčkem a dali se na pochod. Na vlakovém nádraží jsem se sešli s drudhou družinou vyrážející ze Šumbarku. Nebylo nás věru moc. Asi jen patnáct, ale myslím si, že ve výsledku mohli být lidé stojicí na autobusové zastávce směr na Šumbark dost překvapeni! Za malou chvíli co jsme dorazili před nádraží, se z haly vyrojili lidé s velkými lampióny a začalo se zapalovat. Lampióny naplněné horkým vzduchem se vznesly vysoko nad nádražní halu.

Průvod Průvod Průvod Průvod Průvod Průvod Průvod Průvod Průvod

Závěrečná dýňová polévka byla příjemnou tečkou a koncert potulného punkového písničkáře Dáša von Fľaša (a další link) byl nezapomenutelný.
Nádraží žije! Nádraží žije! Nádraží žije! Nádraží žije!